Qatar Airways doet het met Armani, Missoni en Rituals
- 24 apr 2015
- 1 minuten om te lezen

Qatar Airways is de eerste internationale vervoerder die producten van twee Italiaanse merken aanbiedt: Giorgio Armani Fragrances & Beauty en Missoni. Elk element van de nieuwe Giorgio Armani Fragrances & Beauty-amenity kit heeft zijn eigen persoonlijke touch gekregen. De nieuw ontworpen kits moeten ervoor zorgen dat de passagiers comfortabel hun reis doorkomen.
Akbar Al Baker, Chief Executive van de Qatar Airways Group: “We zijn verheugd dat we met deze beroemde merken kunnen samenwerken om onze eersteklas- en businessclasspassagiers aan boord te kunnen voorzien van exclusieve amenity kits. Deze merken zijn onderscheidend door hun kwaliteit en luxe – producten die ook kenmerkend zijn voor de service aan passagiers van Qatar Airways.”
In de kits zijn opgenomen: de Giorgio Armani Fragrances & Beauty-producten van ‘Acqua di Gio’ en ‘Armani pour Homme’, de Armani-huidverzorgingsproducten voor mannen, de nieuwe, vrouwelijke Giorgio Armani-geurreeks ‘Si’ en ‘Crema Nera Extrema supreme reviving cream’. Daarnaast zijn er voor de vrouwelijke passagiers ook oogschaduw, sokken, oordoppen, een verzorgende lipbalsem van Rituals Cosmetics en een haarborstel.
Eersteklaspassagiers kunnen tijdens nachtvluchten ook genieten van stijlvolle en luxueuze slaapkleding, ontworpen door het Italiaanse modehuis Missoni, in combinatie met Missoni-slippers. De Missoni-sleeping kit is ontworpen voor extra comfort en ontspanning.Naast de nieuwe reeks van amenity kits en slaapkleding voorziet Qatar Airways de eersteklas- en businessclasstoiletten van huidverzorgingsproducten van Rituals. Deze reeks bevat items als handzeep, luchtjes en lotions. Qatar Airways businessclass is al twee jaar achtereenvolgend door Skytrax genomineerd als Best Business Class.


Opmerkingen