top of page

Dine Around in Baros Maldives


Nieuwe half pension

Baros Maldives is één van de luxueuze nieuwkomers in onze 'Verre Reizen 2015-2016' brochure. U vindt deze topper op pagina 194 in deze cataloog. Het intieme hotel is enkel boekbaar voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar. Nog leuk is dat het beschikt over een eigen huisrif, op slechts 25 minuten transfer van de luchthaven ligt en over amper 75 prachtige villa's beschikt. Geen mastodont dus! Het hotel lanceert vanaf 1 november echter nog een nieuwigheid. Voortaan kunnen klanten naast de 'gewone' half pension ook kiezen voor een 'Half Board Dine-Around' versie. Zo kunnen klanten kiezen uit het Lime Restaurant bij het zwembad, de Cayenne Grill op het strand, het Lighthouse Restaurant boven het water of de themabuffetten in de Palm Garden. Heel wat afwisseling dus.

Daar stopt het echter niet, want elke avond is ook een fles wijn inbegrepen. Deze kunt u kiezen uit een fantastische wijnkaart bestaande uit 12 exclusieve topwijnen : vijf witte, vijf rode en 2 rosé wijnen.

De 'Half Board Dine-Around' optie is beschikbaar vanaf 1 november voor alle gasten die minimum 5 nachten verblijven in het hotel. Aarzel niet om Travelworld te contacteren voor verdere info en/of reservatie.

 
 
 

Opmerkingen


bottom of page