Exclusieve gratis studiereis naar Dubai met Travelworld & partners
Bijgewerkt op: 4 dagen geleden
Dubai blijft verrassen. Achter de iconische skyline schuilt een wereld van indrukwekkende hotels, unieke ervaringen en een mix van luxe, innovatie en authenticiteit. Een bestemming die je pas écht leert kennen wanneer je ze zelf beleeft.
Na onze succesvolle studiereis in juni naar Vietnam nemen we je in ons jubileumjaar graag opnieuw mee op ontdekking. Van 7 t.e.m. 12 oktober 2026 nemen Travelworld en Emirates, samen met Kerzner, Dubai Tourism (DET) en Arabian Adventures, slechts 10 reisagenten mee op een exclusieve, volledig hosted studiereis naar Dubai. Tijdens deze unieke studiereis ontdek je de verschillende gezichten van Dubai en maak je kennis met luxueuze hotels, unieke ervaringen en partners die deze bestemming zo bijzonder maken.
Wat mag je verwachten?
Zes dagen lang dompelen we je onder in alles wat Dubai zo bijzonder maakt. Van iconische luxehotels tot authentieke woestijnervaringen en verrassende ontdekkingen onderweg.
Tijdens deze studiereis maak je kennis met drie bijzondere adressen die elk een ander verhaal vertellen. Je verblijft op basis van single kamers in Bab Al Shams, SIRO One Za'abeel en Atlantis The Royal en ontdekt zo verschillende facetten van de Dubai hospitality. Van de rust en charme van de woestijn en een innovatief lifestyleconcept in het hart van de stad, tot één van de meest spectaculaire luxehotels van Dubai. Het definitieve programma wordt binnenkort bekendgemaakt, maar één ding staat al vast: deze reis zit boordevol inspiratie, verrassingen en ervaringen die je meteen kan meenemen naar jouw klanten.
Een volledig hosted ervaring
Voor deze exclusieve studiereis hoef je geen deelnamekost te betalen. Je krijgt de kans om Dubai zelf te beleven, te verblijven in enkele iconische hotels en kennis te maken met unieke ervaringen. Vluchten, verblijf, transfers, activiteiten en maaltijden zijn allemaal inbegrepen. Wij zorgen voor de volledige organisatie, zodat jij volop kan genieten en inspiratie kan opdoen voor jouw klanten.
Praktische details op een rijtje:
✈️ Vlucht: Emirates vanuit Brussel
📆 Vertrek: woensdag 7 oktober 2026 – EK182 Brussel 21:45 → Dubai 07:15 (+1)
🛬 Retour: maandag 12 oktober 2026 – EK181 Dubai 14:10 → Brussel 19:40
💺 Reisklasse: Business Class inbegrepen op de heenreis, Economy Class op de terugreis
🛏️ Hotels: verblijf in Bab Al Shams, SIRO One Za'abeel en Atlantis The Royal o.b.v single kamers
👥 Aantal plaatsen: slechts 10 plaatsen beschikbaar voor reisagenten
🍽️ Inclusief: internationale vluchten, verblijf, transfers, activiteiten en alle elementen zoals voorzien in het definitieve programma
Bij Travelworld geloven we sterk in de kracht van persoonlijke ervaringen. Onze collega’s Tristan en Giselle waren begin september zelf in Dubai en konden er ervaren dat de bestemming volop leeft en het dagelijkse leven en toerisme opnieuw normaal verlopen. Ook volgende week en in oktober gaan opnieuw collega’s naar Dubai, waardoor we onze kennis en persoonlijke ervaringen met jullie blijven delen.
Uiteraard blijven we de actuele situatie en de officiële reisadviezen nauwgezet opvolgen. De uitvoering van deze studiereis blijft afhankelijk van de omstandigheden en de geldende reisadviezen op dat moment.

Dubai zoals je het nog nooit hebt ervaren, en jij kan erbij zijn!
Wil jij Dubai zelf ontdekken, verblijven in enkele van de meest bijzondere hotels van de bestemming en inspiratie opdoen voor jouw klanten? Stel je dan kandidaat voor deze exclusieve Travelworld-studiereis. Met slechts 10 beschikbare plaatsen houden we de groep bewust klein en persoonlijk. Na de inschrijvingsperiode maakt Travelworld de selectie van de finale groep. De geselecteerde deelnemers worden persoonlijk gecontacteerd.
Schrijf je hier in! We kijken er alvast naar uit om samen Dubai te ontdekken. 🫶



Opmerkingen