top of page

Topseller Tessa goes Mauritius!

  • 22 okt 2018
  • 1 minuten om te lezen

Tessa van BTS Travel werd onze Topseller van het jaar in 2017. Als deel van haar prijzenpot won ze ook een reis richting het prachtige eiland Mauritius. Momenteel geniet Tessa van al het moois wat deze parel in de Indische Oceaan te bieden heeft en ze laat u via Topseller graag even meegenieten.

De afgelopen jaren mochten we dankzij Topseller van het jaar al heel wat mooie droomreizen weggeven. Zo vertrok Ilse Devos van Travel Experts met haar ganse familie naar La Réunion en zocht Valérie de Hasque van Lotus Travel het avontuur op in het Midden-Oosten. Zij vertrok, samen met haar dochter, richting Dubai.

Nu dus de beurt aan Tessa die het idyllische Mauritius van haar bucketlist mocht schrappen. Samen met haar wederhelft geniet ze momenteel 10 dagen van dé parel van de Indische Oceaan. Ze verblijft in de prachtige Constance Hotels; deels in het 6-sterren Constance Le Prince Maurice en deels in het vernieuwde golfparadijs Constance Belle Mare Plage.

Via Topseller alvast enkele kiekjes van haar droomreis...

Wil jij in de voetsporten treden van Tessa, Ilse, Valérie en Katrien? Blijf dan Travelworld boeken en registreer elke reservatie via deze link.

 
 
 

Opmerkingen


bottom of page