Nog makkelijker naar het ongerepte Rodrigues
- Lieven Bossaert

- 29 jan 2019
- 1 minuten om te lezen

Rodrigues is mogelijk één van de meest ongerepte bestemmingen binnen ons aanbod. Het is ook één van de nieuwste, want het was één van de 5 bestemmingen die we eind vorig jaar toevoegden aan onze Verre Reizen 2019-2020 brochure. U bereikt het op vandaag het makkelijkst met een Air Mauritius vluchtje, maar vanaf april wordt de keuze groter. Welkom Air Austral!
Air Austral, de nationale luchtvaartmaatschappij van La Réunion, zal vanaf dan immers 1 x per week rechtstreeks van La Réunion naar Rodrigues vliegen. Ideaal dus voor wie wil islandhoppen. De eerste vlucht tussen La Réunion en Rodrigues gaat door op zaterdag 6 april.
Een Fly&Drive in La Réunion gevolgd door een strandvakantie op Rodrigues? Topidee. Natuurlijk is het ook perfect mogelijk om bv. Mayotte of Mauritius aan uw reiscocktail toe te voegen. Dankzij vluchtverbindingen van Air Mauritius én Air Austral was Rodrigues nog nooit zo bereikbaar.
Het Travelworld team helpt u graag met een uitgewerkte prijsofferte. Aarzel niet om ons te contacteren voor verdere info via info@travelworld.be of op het nummer 059/80.73.74.


Opmerkingen